Договір про постачання
​​

Постачання електричної енергії здійснюється у порядку, визначеному Правилами роздрібного ринку електричної енергії, затвердженими постановою НКРЕКП від 14.03.2018 № 312 (далі – ПРРЕЕ), на умовах договору, укладеного з електропостачальником.

На роздрібному ринку електричної енергії не допускається споживання (використання) електричної енергії споживачем без укладення відповідно до ПРРЕЕ договору з електропостачальником та інших договорів, передбачених ПРРЕЕ.

Постачальник універсальних послуг здійснює постачання електричної енергії на підставі договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг, який розробляється на основі Типового договору (додаток 6 до ПРРЕЕ).

Укладення, внесення змін, продовження строку дії чи розірвання договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг здійснюється відповідно до вимог законодавства та ПРРЕЕ.

Важливо!

Укладення договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг здійснюється за умови наявності у споживача діючого договору про надання послуг з розподілу електричної енергії

Увага!
Важливе оголошення для споживачів постачальника універсальних послуг

ТОВ «КИЇВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ», в порядку встановленому пунктами 3.1., 3.2., 5.5. Правил роздрібного ринку електричної енергії, затверджених Постановою НКРЕКП від 14.03.2018 №312, повідомляє про внесення змін з 01.04.2019:

  • в Комерційну пропозицію «Побутова» (для побутових споживачів);
  • в Комерційну пропозицію «Універсальна» (для малих непобутових споживачів)

Одночасно повідомляємо про право споживача, у разі незгоди із запропонованими змінами, розірвати договір з електропостачальником без оплати передбачених договором штрафних санкцій за його дострокове припинення.

Якщо споживач продовжує користуватись електричною енергією після спливу 20-дненного строку з моменту повідомлення Постачальника про внесення змін у Договір, вважається, що споживач погоджується отримувати електричну енергію на умовах Договору з відповідними змінами.

Договір про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг

  • Для споживачів, які станом на 31 грудня 2018 року мали діючі договори про постачання електричної енергії та про користування електричною енергією з постачальником електричної енергії за регульованим тарифом - укладення договору відбувається шляхом оплати рахунка, отриманого від постачальника універсальних послуг, або фактичного споживання будь-яких обсягів електричної енергії, або підписання заяви-приєднання до умов договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг.

Аби приєднатися до договору не потрібно спеціально відвідувати Центри обслуговування клієнтів та/або телефонувати до контакт-центру

  • Для нових споживачів - укладення договору відбувається шляхом приєднання споживача до договору на умовах обраної споживачем комерційної пропозиції, для чого споживачу необхідно подати електропостачальнику заяву-приєднання разом із документами, передбаченими ПРРЕЕ.

 

Договір про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг за "Зеленим"тарифом