Договір
​​

Постачання електричної енергії здійснюється у порядку, визначеному Правилами роздрібного ринку електричної енергії, затвердженими постановою НКРЕКП від 14.03.2018 № 312 (далі – ПРРЕЕ), на умовах договору, укладеного з електропостачальником.

На роздрібному ринку електричної енергії не допускається споживання (використання) електричної енергії споживачем без укладення відповідно до ПРРЕЕ договору з електропостачальником та інших договорів, передбачених ПРРЕЕ.

Постачання електричної енергії здійснюється електропостачальником на підставі договору про постачання електричної енергії споживачу, який розробляється електропостачальником на основі Примірного договору про постачання електричної енергії споживачу (додаток 5 до ПРРЕЕ).

Постачальник універсальних послуг здійснює постачання електричної енергії на підставі договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг, який розробляється на основі Типового договору (додаток 6 до ПРРЕЕ).

Укладення, внесення змін, продовження строку дії чи розірвання договору про постачання електричної енергії споживачу та договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг здійснюється відповідно до вимог законодавства та ПРРЕЕ.

Важливо!

Укладення договору про постачання електричної енергії споживачу та договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг здійснюється за умови наявності у споживача діючого договору про надання послуг з розподілу електричної енергії

Внесені зміни у договори та комерційні пропозиції щодо постачання електроенергії

27.07.2019 набрали чинності зміни до Правил роздрібного ринку електричної енергії, затверджені постановою НКРЕКП від 18 липня 2019 року N 1525 «Про затвердження Змін до постанови НКРЕКП від 14 березня 2018 року N 312 «Про затвердження Правил роздрібного ринку електричної енергії».

Пунктами 3.1.1 та 3.2.4 Правил роздрібного ринку електричної енергії, затверджених Постановою НКРЕКП від 14.03.2018 №312, передбачена необхідність інформування споживачів про зміну умов договорів.

Враховуючи вищевикладене, Постачальник електричної енергії ТОВ «КИЇВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ» повідомляє про внесення змін до укладених договорів про постачання електричної енергії споживачу.

З 01 вересня 2019 року набувають чинності зміни в публічному Договорі про постачання електричної енергії споживачу (за вільними цінами).

Також, відповідно до вимог п. 3.2.8 ПРРЕЕ, публічна Комерційна пропозиція «Базова» міняється на Комерційні пропозиції «Базова-А» (для споживачів групи «а») та «Базова-Б» (для споживачів групи «б»).

Звертаємо увагу, що залишаються незмінними умови Комерційної пропозиції щодо:

1) порядку та термінів оплати;

2) способу оплати послуг з розподілу/передачі електроенергії;

3) ціни додаткових послуг, пов’язаних із постачанням електроенергії.

У відповідності до п. 3.1.1. ПРРЕЕ, ТОВ «КИЇВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ» повідомляє, що, у разі незгоди Споживача з новими умовами Договору, в тому числі – комерційними пропозиціями, він має право на дострокове розірвання Договору, без застосування штрафної санкції за дострокове розірвання договору, про що Споживач має направити письмове повідомлення Постачальнику до 23.08.2019 р.

Якщо Споживач продовжує користуватись електричною енергією після спливу 20-дненного строку з дати інформування Постачальником про внесення змін у Договір, то вважається, що Споживач погоджується отримувати електричну енергію згідно з новими умовами Договору з відповідними змінами.

Важливо! Згода клієнта зі змінами не потребує оформлення додаткових документів та надає право продовжувати користуватися електроенергією з обов’язком здійснення своєчасної сплати за неї.

Договір про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг

Малим непобутовим споживачам

  • Для споживачів, які станом на 31 грудня 2018 року мали діючі договори про постачання електричної енергії та про користування електричною енергією з постачальником електричної енергії за регульованим тарифом - укладення договору відбувається шляхом оплати рахунка, отриманого від постачальника універсальних послуг, або фактичного споживання будь-яких обсягів електричної енергії, або підписання заяви-приєднання до умов договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг.

Аби приєднатися до договору не потрібно спеціально відвідувати Центри обслуговування клієнтів та/або телефонувати до контакт-центру

  • Для нових споживачів - укладення договору відбувається шляхом приєднання споживача до договору на умовах обраної споживачем комерційної пропозиції, для чого споживачу необхідно подати електропостачальнику заяву-приєднання разом із документами, передбаченими ПРРЕЕ.

Бюджетним організаціям

Відповідно до змін, внесених Законом України від 23.11.2018 № 2628-VIII до статті 13 розділу XVII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про ринок електричної енергії», тимчасово, на період з 01 січня 2019 року по 31 грудня 2020 року, універсальні послуги, крім побутових та малих непобутових споживачів, надаються постачальником таких послуг також бюджетним установам незалежно від розміру договірної потужності. У зазначений період на бюджетні установи поширюються всі права та обов’язки, передбачені Законом України «Про ринок електричної енергії» для малих непобутових споживачів щодо отримання універсальних послуг.

Щоб приєднатись до договору постачання електроенергії постачальником універсальних послуг достатньо надати підписану заяву про приєднання та/або продовжувати споживати електроенергію та/або сплатити рахунок від ТОВ «Київські енергетичні послуги». 

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 23.04.2014р. №117 "Про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти", розпорядники бюджетних коштів та одержувачі бюджетних коштів у договорах про закупівлю товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти можуть передбачати відповідно до належним чином оформленого рішення головного розпорядника бюджетних коштів попередню оплату лише у разі закупівлі на строк не більше одного місяця інших товарів вартістю не більш як 100 тис. гривень.

  • Бюджетним організаціям з річним споживанням до 100 тис. грн.
  • Бюджетним організаціям з річним споживанням понад 100 тис. грн.

Договір про постачання електричної енергії споживачу за вільними цінами

Споживачі, які не мають права на універсальну послугу мають обрати собі електропостачальника та укласти з ним договір про постачання електричної енергії споживачу.

Укладення споживачем договору про постачання електричної енергії споживачу відбувається шляхом приєднання споживача до договору на умовах обраної споживачем комерційної пропозиції, для чого споживач подає такому електропостачальнику заяву-приєднання разом із документами, передбаченими ПРРЕЕ.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

У зв’язку зі стабілізацією цінових параметрів, що склалися на ринку електричної енергії після 1.07.2019 р., постачальник «Київські енергетичні послуги» вніс корективи до комерційної пропозиції «БАЗОВА» у частині розрахунку вартості електричної енергії у бік зменшення. Завдяки цьому клієнти за вільними цінами отримали більш вигідні умови, значного зростання цін на електроенергію не відбулося.

Постачальник «Київські енергетичні послуги» і надалі відслідковуватиме усі тенденції на ринку електричної енергії, аби забезпечити найбільш сприятливі умови електропостачання для клієнтів.