Питання-Відповідь

Які є способи отримання податкових накладних в електронному вигляді?

Отримати податкові накладні в електронному вигляді можна одним зі способів:

  • Шляхом формування електронного запиту до Єдиного реєстру податкових накладних

Для отримання податкової накладної/розрахунку коригування, зареєстрованих у Єдиному реєстрі податкових накладних, потрібно через Особистий кабінет ТОВ «КИЇВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ» надіслати запит до Єдиного реєстру податкових накладних (ЄРПН).

За цим запитом ви отримаєте: повідомлення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних; податкову накладну/розрахунок коригування в електронному вигляді.

Така податкова накладна/розрахунок коригування вважаються зареєстрованими в Єдиному реєстрі  податкових накладних та отриманими покупцем.

  • Через систему електронного документообігу «M.E.Doc»

Цей спосіб буде зручним для клієнтів, які використовують програмне забезпечення «M.E.Doc». Веб-сервіс є безкоштовним. Єдина умова — одноразова реєстрація в «M.E.DocOnline» за допомогою наявного у вас електронного цифрового підпису, виданого акредитованим центром сертифікації електронних ключів.

Якщо для електронного документообігу ваша компанія користується не «M.E.Doc», а іншим програмним забезпеченням, ви можете отримувати податкові накладні через веб-сервіс «СОТА» (sota-buh.com.ua). З деталями можна ознайомитись на вказаному сайті.

Наскільки корисна ця стаття?
Надзвичайно
корисна
Дуже
корисна
Частково
корисна
Не дуже
корисна
Абсолютно
марна

Чому ця стаття не є корисною? Яку інформацію потрібно додати?

Оберіть потрібний варіант зі списку нижче або поставте відмітку навпроти пункту "Інше", щоб вказати конкретні недоліки цієї статті.

(не обов'язково)
 

Ми отримали Ваш відгук про статтю. Дякуємо!