Новини
08 лютого 2019

Кияни отримають квитанції за електроенергію від нового постачальника

В Києві розпочав роботу новий постачальник електроенергії – ТОВ «Київські енергетичні послуги». Він визначений державою, як єдиний постачальник універсальної послуги на території міста. З 1 січня 2019 року компанія постачає електроенергію та приймає платежі від побутових клієнтів. Реквізити для оплати змінилися і будуть вказані в нових квитанціях, а в Особистому кабінеті на сайті kep.com.ua обновляться автоматично. При цьому, вартість електроенергії для населення, яку встановлює держава, залишається незмінною.

Окрім інформації про спожиту електроенергію, у нових квитанціях будуть корисні поради для клієнтів. Зокрема, коли і як передавати показники лічильників, що буде з переплатою за послуги попередньому постачальнику, які функції виконує нова компанія-постачальник.

Сплачувати рахунки як і раніше можна за допомогою онлайн-сервісів в Інтернет, в касах банків, використовувати термінали. Найзручніший спосіб – Особистий кабінет на сайті «Київських енергетичних послуг»: за його допомогою клієнти зможуть контролювати всі нарахування і обрати платіжну систему без комісії за проведені оплати.

«Для максимального комфорту наших клієнтів – а це більше мільйона домогосподарств – ми налагодили зручні та доступні канали інформування та отримання консультацій, - підкреслив директор компанії «Київські енергетичні послуги» Віктор Мельников. – Спеціалісти контакт-центру та центрів обслуговування клієнтів готові надати роз‘яснення з усіх питань обслуговування, розрахунків, оплати і енергоефективності».

На сайті kep.com.ua можна дізнатись інформацію про вартість електроенергії, знайти найближчий до споживача центр обслуговування клієнтів та ознайомитись з нормативною базою діяльності компанії і реформи ринка електроенергії. Можна задати своє питання через Особистий кабінет.

Контакт-центр «Київських енергетичних послуг» доступний щодня з 7 ранку до 21 вечора за номером (044/067/066) 277-18-18 або за електронною поштою [email protected]. На сторінці в соціальній мережі Facebook за адресою www.facebook.com/energoposlugykyiv публікуються корисні поради по розумному споживанню електроенергії, а в особистих повідомленнях можна отримати індивідуальну консультацію.