Новини
04 березня 2019

Більше 20 тисяч українських сімей використовують енергоефективні набори для зменшення витрат на електроенергію

Більше 20 тисяч українських сімей зменшують свої витрати на електроенергію за допомогою першого в Україні енергоефективного набору Розумний WATT. Близько третини усіх користувачів наборів – кияни.

Набори Розумний WATT допомагають скоротити до 50% сімейних витрат на електроенергію. В набір входить двозонний лічильник електроенергії з послугою швидкого встановлення «під ключ». Такий лічильник дозволяє сплачувати в 2 рази менше за електроенергію, спожиту з 23 вечора до 7 ранку. Окрім того, до набору входять енергоефективні LED-лампи та смарт-розетка з таймером, що дозволяє автоматично вмикати/вимикати в заданий час енергоємні прилади – бойлери, електрообігрівачі, пральні машини.

Вартість наборів починається від 2399 грн. Окупитися вони можуть вже протягом кількох місяців. Приблизну економію від використання набору кожен може порахувати за допомогою онлайн-калькулятора енергоефективності на сайті ДТЕК ЕСКО: https://dtek-esco.com/calc.

«Одне з завдань сучасного постачальника електроенергії, що піклується про комфорт своїх клієнтів – впровадження енергоефективних сервісів на послуг, – підкреслює директор компанії «Київські енергетичні послуги» Віктор Мельников. – Тому наша компанія крім постачання електроенергії безкоштовно консультує клієнтів з питань раціонального використання електроенергії і пропонує енергоефективні набори в своїх центрах обслуговування клієнтів».

Тепер кожен може в інтернеті сформувати свою конфігурацію набору Розумний WATT і замовити його на сайті https://dtek-esco.com. Також набір можна придбати в кредит від банку ПУМБ.