Новини
10 березня 2019

До уваги споживачів постачальника універсальних послуг! Комерційні пропозиції «Київських енергетичних послуг» змінюються з 1 квітня

З 1 квітня 2019 року починають діяти нові комерційні пропозиції компанії «Київські енергетичні послуги» для побутових та малих непобутових споживачів.

В порядку, встановленому пунктами 3.1., 3.2., 5.5. Правил роздрібного ринку електроенергії, затверджених постановою НКРЕКП від 14.03.2018 №312 повідомляємо про внесення змін з 01.04.2019:

  • в комерційну пропозицію «Побутова» (побутові споживачі можуть ознайомитися з новою пропозицією на нашому сайті у розділіhttps://kep.com.ua/dogovir)
  • в комерційну пропозицію «Універсальна» (малі непобутові споживачі можуть ознайомитися з новою пропозицією на нашому сайті у розділіhttps://kep.com.ua/ee-company/dogovir)

У разі незгоди із запропонованими змінами споживач має право розірвати договір з електропостачальником без оплати передбачених договором штрафних санкційза його дострокове припинення.

Продовжуючи користуватись електроенергією після спливу 20-денного строку з моменту повідомлення компанії «Київські енергетичні послуги» про внесення змін у договір, споживач погоджується отримувати електроенергію на умовах договору з відповідними змінами.