Новини
28 березня 2019

«Київські енергетичні послуги» закликають юридичних клієнтів-боржників сплатити рахунки за електроенергію

Постачальник направив звернення підприємствам та організаціям, що мають непогашену заборгованість за січень-лютий 2019 року.

Серед боржників, що не виконують фінансові зобов’язання, навчальні заклади (серед яких Коледж інформаційних технологій НАУ), лікувальні заклади, підприємства житлово-комунального господарства («Київавтошляхміст»), наукові установи (Інститут водних проблем та меліорації, Інститут геронтології), садівничі товариства та ін.

Враховуючи соціальну значимість об’єктів «Київські енергетичні послуги» нагадують своїм клієнтам про необхідність своєчасно сплачувати за електроенергію та раціонально її використовувати.

Уникнути накопичення боргів, зменшити витрати на електроенергію та інші енергоресурси можна за допомогою енергоефективних заходів за рахунок інвестора. На сайті ДТЕК ЕСКО, компанії, що фінансує та виконує енергоефективні проекти «під ключ», можна ознайомитися з прикладами заощадження від 50% до 90% електроенергії завдяки модернізації систем освітлення, опалення, електродвигунів, впровадженню інтелектуальних систем.

Нагадаємо, що з 1 січня 2019 року усі розрахунки та нарахування для понад 25 тисяч юридичних та більше мільйона побутових клієнтів м. Києва здійснює постачальник «Київські енергетичні послуги». За якість електропостачання, дії по підключенню та відключенню споживачів, експлуатацію та ремонт енергооб‘єктів, встановлення лічильників та фіксацію їх показників відповідає інша компанія – оператор системи розподілу.