Новини
11 квітня 2019

Більше 15 тисяч киян за день передали показники лічильників за допомогою автоматичного помічника

Все більше киян користуються дистанційними сервісами, які надає контакт-центр «Київських енергетичних послуг». Так, лише за 1 квітня більше 15 тисяч киян передали показники лічильників за допомогою інтерактивного автоматичного помічника. Щоб скористатися таким зручним способом, потрібно з 1 по 4 число зателефонувати до контакт-центру за номерами (044/067/066) 277-18-18, у тоновому режимі натиснути цифру «3», ввести номер особового рахунку (11 цифр) і показники лічильників, і підтвердити їх.

Спеціалісти контакт-центру «Київських енергетичних послуг» зафіксували 15662 успішних внесень показників лічильників 1 квітня, що можна порівняти з даними за весь березень. За той же день оператори прийняли 2935 дзвінків з показниками, а на сторінку компанії в Facebook звернулися 508 людей. Переважна більшість клієнтів використали для внесення показників лічильників Особистий кабінет (там зареєстровано більше 600 тисяч користувачів).

Знімаючи показники лічильників 1 числа та передаючи їх з 1 по 4 число, ви зберігаєте кошти, адже сума до сплати за електроенергію в платіжці тоді розраховується за фактичними, а не усередненими показниками.

«Завдяки такому зручному для клієнтів способу передачі показників, як інтерактивний голосовий помічник, спеціалісти нашого контакт-центру змогли зосередитися на запитах, які автоматично вирішити складніше: роз‘яснення по заборгованостях, робота Особистого кабінету, консультації з енергоефективності та розумного споживання», - каже директор «Київських енергетичних послуг» Віктор Мельников.

Контакт-центр «Київських енергетичних послуг» - це комфортні канали для зв‘язку з постачальником електроенергії будь-яким зручним для клієнта способом. З 7 ранку до 21 вечора можна зателефонувати за номерами (044/067/066) 277-18-18. Питання можна адресувати в особисті повідомлення сторінці компанії на Facebook, за допомогою форми зворотного зв‘язку на сайті https://kep.com.ua/ або за електронною поштою [email protected]. Отримати дистанційну консультацію можна також через форму зворотного зв‘язку в Особистому кабінеті.