Новини
14 травня 2019

20 тисяч киян взаємодіють з постачальником електроенергії через додаток для смартфона

Кожен клієнт «Київських енергетичних послуг» може слідкувати за власним енергоспоживанням, передавати показники лічильника та сплачувати за спожиту електроенергію в будь-який зручний час завдяки офіційному додатку постачальника для смартфона. Ним вже користуються більше 20 тисяч киян.

Основна функція нового мобільного помічника, який вже доступний в Google Play та AppStore – стати доповненням до Особистого кабінету на сайті «Київських енергетичних послуг», що буде завжди з вами. При цьому доступ до особового рахунку клієнта швидший та зручніший, адже замість логіну та паролю ви можете запрограмувати додаток на вхід за коротким пін-кодом чи відбитком пальця і зручно заходити до мобільного кабінету в будь-який час, у будь-якому місці через Інтернет.

Сім смарт-функцій додатку від «Київських енергетичних послуг» це:

  • контроль за розрахунками, проведеними через програму;
  • квитанція після сплати надійде на електронну пошту;
  • можна швидко розрахуватись платіжною картою, просканувавши її номер камерою смартфона;
  • можливість використання NFC-модуля*;
  • зручна передача показників лічильника;
  • ліхтарик, який допоможе побачити ваш лічильник, якщо його заховано у темному місці;
  • секретний пін-код або відбиток пальця – без довгих логінів та паролів.

«Мобільний помічник – це логічна відповідь на запит клієнтів. Зараз майже у кожної людини в кишені лежить потужний комп‘ютер, під‘єднаний до Інтернету, що дозволяє вирішувати усі питання у зручний спосіб. Відтепер – і питання електропостачання та енергоспоживання, - зауважив директор «Київських енергетичних послуг» Віктор Мельников. – Наразі це тестова версія, тож усі відгуки та пропозиції ви можете надіслати на електронну адресу контакт-центру [email protected], тому що ми хочемо зробити цей додаток максимально комфортним для клієнта і сподіваємося на активну участь у процесі самих споживачів».

Тисніть тут, щоб спробувати самостійно на Android або тут для прихильників Apple, або скануйте QR-код:

*NFC (Near field communication, «зв‘язок на невеликих відстанях») – це технологія бездротового зв‘язку малого радіусу (до 10 см), яка дає можливість обміну даними між пристроями, насамперед – смартфонами та банківськими картами, обладнаними цим модулем, і безконтактними платіжними терміналами. Щоб оплатити за спожиту електроенергію достатньо обрати відповідний пункт в меню оплати додатку та піднести обладнану NFC карту до обладнаного NFC смартфону.