Новини
15 травня 2019

Про субсидію: чому важливо своєчасно сплачувати за електроенергію

«Київські енергетичні послуги» нагадують: наявність заборгованості за електроенергію понад місяць у сумі більш ніж 340 грн може стати підставою для відмови у призначенні субсидії на наступний період. 

«Київські енергетичні послуги» надають органам соціального захисту населення інформацію щодо суми простроченої понад місяць заборгованості з оплати послуги з електропостачання клієнтів. Якщо у споживача вчасно сплачені рахунки за електроенергію, він має право на збереження субсидії на наступний період.

«Сплачувати рахунки за електроенергію необхідно до 20 числа місяця, наступного за розрахунковим. Чітко дотримуватися платіжної дисципліни особливо мають клієнти, що отримують виплати від держави для відшкодування витрат на комунальні послуги», - сказав директор постачальної компанії «Київські енергетичні послуги» Віктор Мельников. 

Щоб розрахуватися за спожиту електроенергію, можна навіть не чекати коли надійде платіжка у поштову скриньку. Усі нарахування відображаються в Особистому кабінеті на сайті «Київських енергетичних послуг», де можна швидко сплатити рахунок без комісії. При цьому кошти будуть зараховані миттєво на відміну від переказу суми через відділення банку чи пошти.  Окрім того, клієнти можуть скористатися мобільним додатком від постачальника для смартфонів на Android та iOS, який дублює більшість функцій Особистого кабінету.