Новини
17 травня 2019

Кияни можуть порівняти своє електроспоживання із середнім по Україні та місту

Кожен киянин може побачити у своїй платіжці за квітень, яку отримує у травні, обсяги власного середньомісячного споживання за 2018 рік та порівняти їх із середніми по Україні та столиці. Відповідно до даних НКРЕКП, одне українське домогосподарство минулого року використовувало 164 кВт∙год в середньому на місяць. Водночас, у Києві побутові клієнти споживали більше електроенергії – 194 кВт∙год в середньому на місяць. Споживання електроенергії населенням з електроопаленням у Києві, за даними регулятора, у 2 рази перевищувало середню цифру по Україні (2143 кВт∙год у порівнянні з 975 кВт∙год на місяць).

Ключова статистична інформація про послуги у сфері енергетики також розміщена на сайті «Київських енергетичних послуг». Там же можна знайти дані про середнє електроспоживання наших найближчих країн-сусідів – Польші, Румунії, Чехії та Словаччини.

«Забезпечення відкритості інформації про рівень енергоспоживання – це не просто виконання вимог законодавства, але, як бачимо зі статистики, привід для киян замислитися про більш раціональне використання електроенергії вдома без обмежень у комфорті, - каже директор «Київських енергетичних послуг» Віктор Мельников. – Завдяки використанню енергоефективних побутових приладів, багатозонного лічильника та «нічного тарифу», LED-ламп та смарт-розеток родина може зберігати до 50% витрат на електроенергію. При цьому, підвищення енергоефективності кожного – це внесок в енергонезалежність всієї країни».