Новини
17 липня 2019

Відеокамери з наборів Розумний WATT з ефектом присутності підвищують безпеку домівки

Набори Розумний WATT, якими вже користуються більше 24 тисяч українських сімей, поповнились Wi-Fi камерою для відеонагляду. Разом із смартрозеткою та двозонним лічильником, це ще один елемент «розумного будинку», який можуть використати клієнти «Київських енергетичних послуг». Камера дозволяє контролювати те, що відбувається вдома, через інтернет – наглядати за дітьми чи домашніми улюбленцями, отримати сигнал у разі проникнення сторонніх осіб, впевнитись, що домашні прилади вимкнені.

Wi-Fi відеокамеру легко встановити без додаткового обладнання та спеціалістів: достатньо завантажити безкоштовний мобільний додаток, аби у будь-який момент бачити, що відбувається у вас в квартирі. У відеокамері передбачені:

  • максимально широкий кут огляду;
  • інфрачервоне підсвічування для кращого зображення при недостатньому освітленні;
  • двосторонній ефект присутності – завдяки вбудованим мікрофону та динаміку можна розмовляти з людьми, які знаходяться по той бік камери;
  • сповіщення в додатку або через e-mail, якщо пристрій зафіксує рух;
  • надійний захист даних – відеофайли зашифровані, побачити їх може лише власник.

Відеокамеру можна замовити у складі наборів Розумний WATT як з двозонним лічильником, так і без нього. З камерою клієнти отримують можливість замовити спеціальний промонабір з 4 LED-лампами в подарунок, що забезпечують комфортне освітлення і споживають до 10 разів менше електроенергії.

«В будь-який момент ви можете побачити, чим займаються діти чи домашні тварини, а збираючись у відпустку перестанете переживати на тему можливих пожеж, затоплень чи проникнень сторонніх до квартири», - каже керівник напрямку домашніх енергоефективних рішень ДТЕК ЕСКО Олег Перун.

«Як сучасний постачальник електроенергії, ми пропонуємо клієнтам почати створювати власний «розумний будинок». Підібрані спеціалістами готові пакетні рішення оптимальні по співвідношенню ціни і якості і дозволять заощадити час на пошук аналогів і кошти – при купівлі в наборі», - підкреслює директор «Київських енергетичних послуг» Віктор Мельников.

Замовити набір Розумний WATT з Wi-Fi відеокамерою можна в будь-якому центрі обслуговування «Київських енергетичних послуг» або на сайті ДТЕК ЕСКО.