Новини
12 серпня 2019

Внесені зміни у договори та комерційні пропозиції щодо постачання електроенергії

27.07.2019 набрали чинності зміни до Правил роздрібного ринку електричної енергії, затверджені постановою НКРЕКП від 18 липня 2019 року N 1525 «Про затвердження Змін до постанови НКРЕКП від 14 березня 2018 року N 312 «Про затвердження Правил роздрібного ринку електричної енергії».

Пунктами 3.1.1 та 3.2.4 Правил роздрібного ринку електричної енергії, затверджених Постановою НКРЕКП від 14.03.2018 №312, передбачена необхідність інформування споживачів про зміну умов договорів.

Враховуючи вищевикладене, Постачальник електричної енергії ТОВ «КИЇВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ» повідомляє про внесення змін до укладених договорів про постачання електричної енергії споживачу.

З 01 вересня 2019 року набувають чинності зміни в публічному Договорі про постачання електричної енергії споживачу (за вільними цінами).

Також, відповідно до вимог п. 3.2.8 ПРРЕЕ, публічна Комерційна пропозиція «Базова» міняється на Комерційні пропозиції «Базова-А» (для споживачів групи «а») та «Базова-Б» (для споживачів групи «б»).

Звертаємо увагу, що залишаються незмінними умови Комерційної пропозиції щодо:

1) порядку та термінів оплати;

2) способу оплати послуг з розподілу/передачі електроенергії;

3) ціни додаткових послуг, пов’язаних із постачанням електроенергії.

У відповідності до п. 3.1.1. ПРРЕЕ, ТОВ «КИЇВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ» повідомляє, що, у разі незгоди Споживача з новими умовами Договору, в тому числі – комерційними пропозиціями, він має право на дострокове розірвання Договору, без застосування штрафної санкції за дострокове розірвання договору, про що Споживач має направити письмове повідомлення Постачальнику до 23.08.2019 р.

Якщо Споживач продовжує користуватись електричною енергією після спливу 20-дненного строку з дати інформування Постачальником про внесення змін у Договір, то вважається, що Споживач погоджується отримувати електричну енергію згідно з новими умовами Договору з відповідними змінами.

Важливо! Згода клієнта зі змінами не потребує оформлення додаткових документів та надає право продовжувати користуватися електроенергією з обов’язком здійснення своєчасної сплати за неї.