Про компанію

ТОВ «Київські енергетичні послуги» — компанія, створена на виконання вимог Закону України «Про ринок електричної енергії» для постачання електричної енергії в м. Києві та Київській області в межах території ліцензованої діяльності з передачі та розподілу електричної енергії ПАТ «Київенерго» (наразі ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі»).

Мета та суть діяльності компанії – задоволення клієнтського попиту на електричну енергію. Компанія орієнтується на розвиток та впровадження сучасних технологій і новітніх підходів задля надання якісних та стабільних послуг своїм клієнтам. Основні напрямки діяльності ТОВ «Київські енергетичні послуги» - постачання електричної енергії побутовим та малим непобутовим споживачам.
 
На виконання вимог ЗУ «Про ринок електричної енергії» компанія буде виконувати функції постачальника універсальної послуги принаймні протягом перших двух років до проведення відповідного конкурсу у встановленому законодавством порядку.

ТОВ «Київські енергетичні послуги» буде надавати послуги з постачання електричної енергії побутовим та малим непобутовим споживачам (згідно ЗУ «Про ринок електричної енергії»), за тарифами, які затверджуються Регулятором або розраховуються відповідно до затверджених Регулятором методик, порядків тощо.