Договір про постачання
​​

Постачання електричної енергії здійснюється у порядку, визначеному Правилами роздрібного ринку електричної енергії, затвердженими постановою НКРЕКП від 14.03.2018 № 312 (далі – ПРРЕЕ), на умовах договору, укладеного з електропостачальником.

На роздрібному ринку електричної енергії не допускається споживання (використання) електричної енергії споживачем без укладення відповідно до ПРРЕЕ договору з електропостачальником та інших договорів, передбачених ПРРЕЕ.

Постачальник універсальних послуг здійснює постачання електричної енергії на підставі договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг, який розробляється на основі Типового договору (додаток 6 до ПРРЕЕ).

Укладення, внесення змін, продовження строку дії чи розірвання договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг здійснюється відповідно до вимог законодавства та ПРРЕЕ.

Важливо!

Укладення договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг здійснюється за умови наявності у споживача діючого договору про надання послуг з розподілу електричної енергії

Внесені зміни у договори та комерційні пропозиції щодо постачання електроенергії

З 01.07.2019 р., згідно з вимогами Закону України «Про ринок електричної енергії», має розпочати функціонування новий ринок електричної енергії.

Вводяться в дію Правила ринку і Правила ринку «на добу наперед» та внутрішньодобового ринку, затверджені постановами НКРЕКП від 14.03.2018 р. №307 та №308.

Пунктами 3.1.1 та 3.2.4 Правил роздрібного ринку електричної енергії, затверджених Постановою НКРЕКП від 14.03.2018 №312, передбачена необхідність інформування споживачів про зміну умов договорів.

З метою підготовки до роботи в умовах нового ринку електричної енергії, Постачальник електричної енергії ТОВ «КИЇВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ» повідомляє про внесення змін до укладених договорів про постачання електричної енергії споживачу.

З 01 липня 2019 року набувають чинності:

  1. Зміни в публічному Договорі про постачання електричної енергії споживачу (за вільними цінами).
  2. Нова редакція публічної Комерційної пропозиції «Побутова».
  3. Нова редакція публічної Комерційної пропозиції «Універсальна».
  4. Нова редакція публічної Комерційної пропозиції «Бюджет».
  5. Нова редакція публічної Комерційної пропозиції «Бюджет 100».
  6. Нова редакція публічної Комерційної пропозиції «Базова».

Для клієнтів, які не є споживачами універсальних послуг та мають індивідуальні (не публічні) комерційні пропозиції (далі – ІКП), в залежності від порядку оплати, передбаченого діючими комерційними пропозиціями, вводяться групи ІКП №1 «Аванс» (для клієнтів, у яких порядок оплати передбачає попередню оплату до початку споживання) та ІКП №2 «Періодична» (для клієнтів, у яких порядок оплати передбачає оплату етапами). У клієнтів відповідних груп застосовуються умови публічної Комерційної пропозиції «Базова», крім умов, вказаних нижче, що передбачені діючими комерційними пропозиціями та продовжують свою дію і після 01.07.2019 р., а саме – в частині:

1) порядку та термінів оплати;

2) способу оплати послуг з розподілу/передачі електроенергії;

3) ціни додаткових послуг, пов’язаних із постачанням електроенергії.

Тарифи на електроенергію для населення з 1 липня 2019 року НЕ змінюються!

У відповідності до п. 3.1.1. ПРРЕЕ, ТОВ «КИЇВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ» повідомляє, що, у разі незгоди Споживача з новими умовами Договору, в тому числі – комерційними пропозиціями, він має право на дострокове розірвання Договору, без застосування штрафної санкції за дострокове розірвання договору, про що Споживач має направити письмове повідомлення Постачальнику до 25.06.2019 р.

Якщо Споживач продовжує користуватись електричною енергією після спливу 20-дненного строку з дати інформування Постачальником про внесення змін у Договір, то вважається, що Споживач погоджується отримувати електричну енергію згідно з новими умовами Договору з відповідними змінами.

Важливо! Згода клієнта зі змінами не потребує оформлення додаткових документів та надає право продовжувати користуватися електроенергією з обов’язком здійснення своєчасної сплати за неї.

Договір про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг

  • Для споживачів, які станом на 31 грудня 2018 року мали діючі договори про постачання електричної енергії та про користування електричною енергією з постачальником електричної енергії за регульованим тарифом - укладення договору відбувається шляхом оплати рахунка, отриманого від постачальника універсальних послуг, або фактичного споживання будь-яких обсягів електричної енергії, або підписання заяви-приєднання до умов договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг.

Аби приєднатися до договору не потрібно спеціально відвідувати Центри обслуговування клієнтів та/або телефонувати до контакт-центру

  • Для нових споживачів - укладення договору відбувається шляхом приєднання споживача до договору на умовах обраної споживачем комерційної пропозиції, для чого споживачу необхідно подати електропостачальнику заяву-приєднання разом із документами, передбаченими ПРРЕЕ.

 

Договір про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг за "Зеленим"тарифом