Питання-відповідь

Навіщо давати згоду на збереження та обробку своїх персональних даних?

Для замовлення послуги

Якщо Ви хочете замовити послугу в ТОВ "Київські енергетичні послуги" — Вам потрібно повідомити свої персональні дані (ім’я, особовий рахунок, адресу, номер телефону тощо). Ці відомості потрібні, щоб працівники ТОВ "Київські енергетичні послуги" знали за якою адресою приходити, щоб надати Вам послугу.

Згідно з законом України «Про захист персональних даних» без Вашої згоди неможна використовувати Ваші персональні дані. 

Коли Ви ставите позначку навпроти пункту: «Дати свою згоду ТОВ "Київські енергетичні послуги" на отримання, збереження та обробку внесених Вами персональних даних», це означає: «Я розумію, що надаю ТОВ "Київські енергетичні послуги" інформацію про себе, оскільки ця інформація необхідна для виконання мого замовлення».

​Для відправлення запиту до "Київські енергетичні послуги"

​​Якщо Ви хочете отримати від ТОВ "Київські енергетичні послуги" відповідь на своє питання — Вам потрібно повідомити свої персональні дані (ім’я, особовий рахунок, адресу, номер телефону тощо). Ці відомості потрібні, щоб у разі необхідності можна було залучити допоміжну інформацію та найповніше відповісти на Ваш запит, а також зв’язатися з Вами.


Згідно з законом України «Про захист персональних даних» без Вашої згоди неможна використовувати Ваші персональні дані. 

Якщо Ви не згодні повідомити ТОВ "Київські енергетичні послуги" персональну інформацію, працівники Компанії не зможуть надати Вам відповідь, оскільки не матимуть основних даних для її підготовки.

Коли Ви ставите позначку навпроти пункту: «Дати свою згоду ТОВ "Київські енергетичні послуги" на отримання, збереження та обробку внесених Вами персональних даних», це означає: «Я розумію, що надаю ТОВ "Київські енергетичні послуги" інформацію про себе, оскільки ця інформація необхідна для підготовки відповіді на мій запит».

Окрім персональної інформації, рекомендуємо вказувати в запиті детальні обставини Вашої ситуації: дати, час, номери документів, імена посадових осіб тощо.

​Для участі в акції

Ваша згода на обробку персональних даних для участі в акції ТОВ "Київські енергетичні послуги" необхідна, щоб можна було зв’язатися з Вами у разі виграшу призу, надіслати нагадування або уточнити інформацію.

Ваша згода на проведення фотозйомки за Вашої участі, а також згода на оприлюднення фотоматеріалів, необхідна для висвітлення перебігу акції та оголошення переможців.

Згідно з законом України «Про захист персональних даних» без Вашої згоди неможна використовувати Ваші персональні дані. 

Коли Ви ставите позначку навпроти пункту: «Дати свою згоду ТОВ "Київські енергетичні послуги" на отримання, збереження та обробку внесених Вами персональних даних», це означає: «Я розумію, що надаю ТОВ "Київські енергетичні послуги" інформацію про себе, а також даю згоду на проведення фотозйомки з моєю участю та оприлюднення отриманих у результаті цього фотоматеріалів, оскільки ця інформація необхідна для участі в акції».
 

 

Наскільки корисна ця стаття?
Надзвичайно
корисна
Дуже
корисна
Частково
корисна
Не дуже
корисна
Абсолютно
марна

Чому ця стаття не є корисною? Яку інформацію потрібно додати?

Оберіть потрібний варіант зі списку нижче або поставте відмітку навпроти пункту "Інше", щоб вказати конкретні недоліки цієї статті.

(не обов'язково)
 

Ми отримали Ваш відгук про статтю. Дякуємо!