Новини
15 лютого 2019

«Київські енергетичні послуги» врахують кошти за електроенергію, помилково сплачені киянами за старими реквізитами

Компанія «Київські енергетичні послуги» до кінця лютого отримає від попереднього постачальника перерахунок усіх помилково сплачених киянами коштів за спожиту в січні 2019 року електроенергію та відобразить суми в особових рахунках побутових клієнтів.

Деякі кияни помилково оплатили рахунки за спожиту в 2019 році електроенергію за старими реквізитами. Для зручності клієнтів перерахунок відбудеться за спрощеною процедурою без оформлення будь-яких додаткових заяв з боку клієнтів та без відвідування центрів обслуговування. Усі процедурні питання щодо перерахунку оператор системи розподілу «ДТЕК Київські електромережі» узгодить з постачальником «Київські енергетичні послуги».

Одразу після зарахування коштів в Особистому кабінеті на сайті https://kep.com.ua буде відображена сума оплати за спожиту в січні 2019 року електроенергію. Зараховані суми також будуть вказані у наступних платіжках, що надійдуть клієнтам у березні.

Нагадаємо, з 1 січня 2019 року електроенергію побутовим клієнтам у Києві постачає компанія «Київські енергетичні послуги», яка визначена державою єдиним постачальником універсальної послуги на території столиці. Компанія також проводить усі розрахунки і приймає платежі.

Попередній постачальник, а нині оператор системи розподілу «ДТЕК Київські електромережі» тепер відповідає лише за технічний стан електромереж, якість та надійність енергопостачання. Однак, борги за спожиту в 2018 році електроенергію необхідно сплачувати за старими реквізитами саме цій компанії.

 

Дізнатися інформацію та дистанційно отримати персональну консультацію щодо споживання електроенергії та енергоефективності, клієнти «Київських енергетичних послуг» можуть одним з таких способів: